750TL’den Başlayan Şark Köşesi Fiyatları!

Şark köşesi fiyatları her bütçeye uygun fiyatlarla modellerimiz bulunmakta. Bu yüzden şark köşesi yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk durağı Özkap Ahşap olmaktadır. Yaptığımız ürünlerin kalitesine göre verdiğimiz fiyatlar ürünlerimizin asıl değerinin çok altındadır.

Osmanlı Oymalı Şark Köşesi Fiyatları

şark köşesi fiyatları
Sedir şark köşesi Fiyatları

Görselde bulunan şark köşemiz tamamen ahşap oymacılık sanatı ile üretilmekle birlikte el oyması göz nurudur. Bu takımım metre tül fiyatı 1500TL’dir. Görseldeki gibi bir takıma sahip olmak isterseniz de halı sehpa dahil sedir fiyatları 8500TL’dir. Bu şark köşesinde 32dns’te gri sert sünger kullanılır. Alt kısmı sandıklıdır. Ahşabı sarı çam olarak da bilinen rus çamı kullanılarak üretilmektedir. Bu şark köşesinin yaklaşık olarak teslimat süresi 15 – 20 gün arasında değişmektedir. Diğer halılı osmanlı el oymalı şark köşelerimizi görmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yörül El Oymalı Şark Köşesi Fiyatları

şark köşesi, şark odası, sedir, köşe takımları, şark köşesi fiyatları
Yörük El Oymalı Şark Köşesi Fiyatları

Bu modelimiz de Osmanlı El Oymalı şark köşelerimiz gibi el oymalıdır. Fakat diğer modelimize göre bu sedirimiz daha sade bir tasarıma sahip yani daha az işçilik olduğundan fiyat olarak da daha uygun. Şark Köşesi Sedir fiyatları bu model için metre tül fiyatı 1350TL’dir. Diğer ürünümüzde kullanılan malzemelerin aynı kalitede bu üründe de kullanıldığını belirtelim. Bu takıma görseldeki gibi sahip olmak isterseniz sehpa halı dahil sedir fiyatları 7500TL’dir. Ahşap köşe kısmında isteğe bağlı olarak oturum yeri veya görseldeki gibi ahşap köşe kullanılır. Siz nasıl bir şark köşesi istediğinizi hayal edin biz hayallerinizi gerçekleştirelim. Yörük El Oymalı modelimizin daha farklı döşemelerini görmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Bazalı Klasik Şark Köşesi Fiyatları

şark köşesi, şark odası, sedir, köşe takımları, şark köşesi fiyatları
Bazalı Klasik Şark Köşesi Fiyatları

Klasik şark köşesi modelimizin metre tül fiyatı diğer ürünlerimize göre daha uygun. Metre tül fiyatı 1000TL’den başlamakla birlikte bu takımın sehpa halı dahil fiyatı ise 5500TL’dir. Müşterilerimizin balkonlarında, mutfaklarında, bahçelerinde veya oturma odalarında kullandıkları en çok satan halı modelimiz ve sedir takımımızdır. Diğer modellerimiz gibi bu üründe de sünger, ağaç ve halı kalitesi aynıdır. Yalnızca oymalı modelimize göre daha ince ağaç kullanılmakta birlikte aynı sağlamlıkta olduğunun da altını çizelim. Diğer Klasik şark köşesi sedir takımları için burayı ziyaret edin.

Yer Minderi Fiyatları

şark köşesi, şark odası, sedir, köşe takımları, şark köşesi fiyatları
Yer Minderi Fiyatları

Yer minderi metre tül fiyatı da 550’dir. Bu takımın görselde bulunan tüm ürünler dahil fiyatı 1990TL’dir. Halı ve sünger kalitesi şark köşelerinde kullandığımız ürünlerle aynıdır. Yer minderi modellerimiz için burayı ziyaret edebilirsiniz.

kaynak: https://ozkap.com https://sarkkosesi.com.tr

Yorumlar1

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonŞimdi Teklif Alın!
WhatsApp Sipariş