Şark Köşesi

Şark Köşesi Sedir İmalatında 20 yıllık tecrübemizle Türkiye ve Dünya’ya mobilyalarımızı güvenle gönderiyoruz. Ürünlerimiz 32 DNS gri sert sünger ve halı kaplama olmakla birlikte 1. sınıf fırınlanmış sarı çam kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimizi isterseniz standart takım olarak isterseniz de yerinize göre özel ölçülerle sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermek için Kredi Kartı ile ödemelerde peşin fiyatına +9 taksit imkanıyla şimdi sipariş verebilirsiniz.

Köşem Mobilya

Köşem Mobilya takımları 240×240 ölçülerinde standarttır. Piyasada bu fiyatla bu kalite de köşe takımı bulmanız gerçekten zor. Ürünlerimiz Yurtiçi ve Yurtdışı gönderimlere uygundur. İstediğiniz renk ve desende sipariş verebilirsiniz. Uygun fiyatlı köşe takımı arayan müşterilerimiz için geliştirildi. Kredi Kartı ile ödemelerde peşin fiyatına +9 taksit imkanıyla şimdi sipariş verebilirsiniz. 

Masa Sandalye

Doğal ağaç masa, yemek masası, bilgisayar masası gibi çok amaçlı masalarımıza göz atın! Dilediğiniz ebatlarda üretim yapabiliriz ayrıca Kredi Kartı ile ödemelerde peşin fiyatına +9 taksit imkanıyla şimdi iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen ahşaptan oluşmaktadır. 1. sınıf fırınlanmış 18 mm veya 30mm Masif çam panel veya gürgen panel olarak farklı özelliklere sahip yüksek kalitede imalatı yapılmaktadır. Ölçünüze göre fiyat alabilmek için bizimle iletişime geçin düğmesine basabilirsiniz. 

Dolap & Vestiyer

Bu kategorideki ürünlerimiz Kayseri dışı için demonte olarak gönderilmektedir. Highgloss, Membran, Sunta Lam, Mdf ve Ahşap seçenekleri mevcut. Beğendiğiniz bir modeli ölçünüzle birlikte gönderin yerinize göre tekliflerimizden yararlanın. Sipariş vermek ve fiyat tekliflerinden yararlanmak için şimdi iletişime geçin. Kredi kartı ile ödemelerde peşin fiyatına +9 taksit imkanı ve nakit ödemelerde ise ölçünüze göre %20’e kadar iskonto!

Kapılar

Blog

Bizimle İletişime Geçin!