Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

Ankara Şark Köşesi / Sedir

Ankara Şark Köşesi / Sedir Modellerimizle evlerinize misafir olmaya hazırız. Başka yerde bulamayacağınız patentli şark köşesi modellerimize şimdi göz atın!

İstediğiniz ölçülerde üretimini yaptığımız şark köşelerimizi kapınıza kadar teslim ediyoruz. Farklı varyasyonlarla şark odanızı istediğiniz gibi oluşturabilmenizde gerek iç mimar desteği gerekse de iç dekorasyon uzmanlarımızla yerinize en uygun çözümleri üretiyoruz. Ankara Şark Köşesi takımlarımız evlerinize hiç bir zarar görmeden gelebilmesi için özenle paketlemesini yapıyoruz.

20 yılı aşkın tecrübemizle ürettiğimiz sedirler evinize doğu kültürünün samimi havasını katmak için hazır! Sandıklı ve sandıksız modellerimizle ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulduğunda uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz opsiyonel şark köşelerimiz sizlerin hayalleriyle hayata geçiyor.

Ankara Şark Köşesi Fiyatları

spot_img

Ankara Şark Köşesi Fiyatları bütçenizi zorlamayacak aynı zamanda da çok kolay bir şekilde ödemenizi yapacaksınız. Peşin fiyatına +9 taksite kadar taksitlendirme seçenekleri ödeme yöntemleri arasında!

Şark Köşesi fiyatlarımız metre tül olarak hesaplanmaktadır. İster U isterseniz de L şekilde şark köşelerinizi kalitenin sanatla buluştuğu adres Özkap Ahşap’ta yaptırın.

Osmanlı El Oymalı Şark Köşesi modelimizin metre tül fiyatı 1499TL! Orta Sehpa ve taban halısı opsiyonel olarak takımlarınıza dahil edilebilir. İstediğiniz ebatlarda taban halısı ve orta sehpa yaptırabilirsiniz. Nakliye ve Montaj Müşterilerimize aittir.

Yörük El Oymalı Şark Köşesi modelimizin metre tül fiyatı 1349TL! Orta Sehpa ve taban halısı opsiyonel olarak takımlarınıza dahil edilebilir. İstediğiniz ebatlarda taban halısı ve orta sehpa yaptırabilirsiniz. Nakliye ve montaj müşterilerimize aittir.

Sandıklı Şark Köşesi modelimizin metre tül fiyatı 999TL! Orta Sehpa ve taban halısı opsiyonel olarak takımlarınıza dahil edilebilir. İstediğiniz ebatlarda taban halısı ve orta sehpa yaptırabilirsiniz. Nakliye ve montaj müşterilerimize aittir.

Sandıksız Şark Köşesi modelimizin metre tül fiyatı 849TL! Orta Sehpa ve taban halısı opsiyonel olarak takımlarınıza dahil edilebilir. İstediğiniz ebatlarda taban halısı ve orta sehpa yaptırabilirsiniz. Nakliye ve montaj müşterilerimize aittir.

Call Now ButtonŞimdi Arayın!