Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

Empoli Yatak Odası 5450TL

  • empoli yatak odasi min
  • empoli yatak odasi sifonyer min
  • empoli yatak odasi dolabi min
  • empoli yatak odasi karyola min
  • empoli yatak odasi cekmece min
  • empoli yatak odasi dolabi acik min

Empoli Yatak Odası Özellikleri

Empoli Yatak Odası; Doğal ağaç dokusunun siyah akslar ve ayna ile bütünleşmesinin üzerimizde bıraktığı sıra dışı etkiyi özlediğiniz güven ve rahatlıkla odanıza taşıyoruz.

Ayna uygulamaları, kulpları, yüksek konik ayakları ve modern tasarımı ile odanıza şıklık katarken, fonksiyonel detayları sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor.

Empoli Yatak odası ihtiyacınıza uygun alternatifli dolap seçenekleri ile Sürgülü dolap , 6 kapılı dolap ve 5 kapılı dolap olarak üretilmektedir.

Empoli Yatak odası takımı: Dolap, 2 Komodin, Şifonyer ve Başlıktan oluşmaktadır. Karyola fiyata dahil değildir.

Sürgülü Gardolap ; Takımın en göz alıcı parçası olup daha modern tasarım ve daha ferah izlenim sunmaktadır. Dolabın sağ kapağında geniş yer tutan aynalar ile aynaların arasında kontrastlık katan malzeme kullanımı tasarımı zenginleştirmiş olup sol kapak üstündeki Empoli ile kontrast olarak çalışılan malzeme ve ayna tasarıma daha bir canlılık katmıştır. Dolap kapaklarında sert kapanmalara karşı stoplama özelliği mevcuttur. Dolap içinde çoklu raf uygulamasına yer verilmiş olup geniş ve kullanışlı bir iç hacim sağlanmıştır. Dolap iç dizaynında gövde renginden farklı renk kullanılarak sağlanan renk uyumu ayrı bir hava katmıştır.

6 kapılı Gardolap ; Gardolaplar içerisinde en geniş gardolap olup dış kapaklarının 2 si camlı 4ü ise Empoli kapalıdır. Dolap kapaklarında sert kapanmalara karşı stoplama özelliği mevcuttur. Dolap içinde çoklu raf uygulamasına yer verilmiş olup geniş ve kullanışlı bir iç hacim sağlanmıştır. Dolap iç dizaynında gövde renginden farklı renk kullanılarak sağlanan renk uyumu ayrı bir hava katmıştır.

5 kapılı Gardolap ; Gardolaplar içerisinde en dar gardolap olup dış kapakların 2 si camlı 3 ü ise Empoli kaplıdır. Dolap kapaklarında sert kapanmalara karşı stoplama özelliği mevcuttur. Dolap içinde çoklu raf uygulamasına yer verilmiş olup geniş ve kullanışlı bir iç hacim sağlanmıştır. Dolap iç dizaynında gövde renginden farklı renk kullanılarak sağlanan renk uyumu ayrı bir hava katmıştır.

Karyola ; Başlık ve ahşabın renk uyumu toprak tonlarının sıcaklığını ve doğallığını taşımakta olup 150*200 cm yatağa uygun olarak dizayn edilmiştir. Karyolanın özel tasarım başlığı ile görsellik ve fonksiyonelliği artırılmıştır.

Şifonyer ; Yalın, iddialı ve fonksiyonel tasarıma sahip olan şifonyer, sol da kapaklı bölüm sağda 3 çekmeceli olarak ve üstünde de takılık bölümü ile birlikte tasarlanmıştır. Şifonyer üstünde kullanılan ayna takım ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.Komodin ; sade ve şirin görselliğe sahip olup komodin tek çekmeceli olup, teleskopik çekmece rayı tercih edilerek çekmece iç kullanım alanı arttırılmıştır. Kullanılan kulp ve yüksek ayakları tasarımı zenginleştirirken yüksek ayakları sayesinde temizlik kolaylığı arttırılmıştır.

Empoli Yatak Odası Ölçüleri

empoli yatak odasi olculeri min

Rustik Yatak Odası Tek Ürün Fiyatları

150’lik Başlık – ( 650,00 TL )

150’lik Karyola Seti – ( 580,00 TL )

150×200 Yatak – ( 650,00 TL )

5 Kapılı Dolap – ( 3.230,00 TL )

5 Kapılı Takım – ( 5.450,00 TL )

6 Kapılı Dolap – ( 3.640,00 TL )

6 Kapılı Takım – ( 5.850,00 TL )

Komodin – ( 300,00 TL )

Şifonyer – ( 980,00 TL )

Son Zamanda Popüler Ürünlerimiz

Ürünümüz Hakkında Ne Düşündüğünü Bilmek İstiyoruz 🙂

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call Now ButtonŞimdi Arayın!