Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

İstanbul Şark Köşesi / Ahşap Sedir Modelleri

İstanbul Şark Köşesi / Sedir Modellerimizle evlerinize misafir olmaya hazırız. Başka yerde bulamayacağınız patentli şark köşesi modellerimize şimdi göz atın!

Müşterilerimize Teslim Ettiğimiz Şark Köşesi Modelleri

spot_img

Salonun ölçüsüne göre üretimini yaptığımız sandıklı şark köşesi takımını müşterimize teslim ettik. Süpürgeliklerin parkeye bastığı noktadan itibaren alınan ölçülerde 0 hata ile imalatımızı yapıyoruz. İster U şeklinde isterseniz de L şeklinde ölçülerinizi dıştan dışa olacak şekilde bize gönderin yerinize en uygun çözümlerimiz ile şark köşesi takımınızı teslim edelim. 

Sedirlerimizin genel özelliklerinden bahsedelim. Öncelikle ahşap kısmı sandıklıdır, 1. sınıf fırınlanmış sarı çam kullanarak ahşap kasasını kendi atölyemizde 20yıllık tecrübemizle üretiyoruz. Ağaçlarımız kesinle, eğilme, bükülme çatlama gibi deformasyona uğramaz. Modüler yapıda olduğundan dolayı montajı oldukça kolay ve zahmetsizdir.

Ahşap Kasaları en uzunu 190cm, en kısası ise 75cm olacak şekilde üretiriz. Sedirlerimizin dıştan dışa genişliği 80cm’dir. Ölçülerinizin fiyatları hesaplanırken kaç köşe var ise buna bağlı olarak o kadar 80cm köşe derinliği düşeriz, yani bu şekilde köşe kısımların ölçüye 2 defa dahil olmaması sağlanarak net ölçünüz ortaya çıkartılır ve fiyatlar bu net ölçü baz alınarak hesaplanır. 

Oturum yerinde 32DNS gri sert sünger kullandığımız için uzun yıllar boyunca çökme yapmaz. Kaplama kısmında antepte özel olarak dokuttuğumuz şark köşesi halıları kullanırız. Bu da ürünün daha sağlam olmasını ve kumaş gibi çabuk deforme olmamasını sağlar.

6 çesit halı modelimiz mevcuttur. Bu halı modellerimizi ürünlere uygulanmış şekilde görmek isterseniz şark köşesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.  Köşe kısımlarını isteseniz ahşap köşe isterseniz de oturum köşe olarak sipariş verebilirsiniz. Herhangi bir fiyat değişimi yoktur.

Oturum yüksekliği minder dahil 40cm’dir. Ahşap kasa yüksekliği ise 25cmdir.  Daha detaylı bilgi almak veya ölçülerinize göre fiyat teklifi alabilmek için bizimle iletişime geçin düğmesini kullanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle birebir ilgileneceklerdir. 

spot_img

İstanbul Şark Köşesi modelleri arasında eşsiz bir model mi istiyorsunuz? Osmanlı El Oymalı Şark Köşesi Takımını müşterimizin odasına göre özel olarak imalatını yaptık ve teslim ettik. Kurulumunu müşterimiz kendi gerçekleştirdi. Ufak tefek zorluklar yaşamasına karşı teknik destek ekibimizle görüntülü olarak iletişime geçerek kurulumun hatasız bir şekilde tamamlanması sağlandı.

Osmanlı El Oymalı Şark Köşesi takımımız tamamen ahşap el işçiliği ile hazırlanmaktadır. Evinize bambaşka bir hava katmak istiyorsanız bu eşsiz modelimizi hemen sipariş verin. 

Türkiye’nin her noktasına sedirlerimizi özenle paketleyip gönderiyoruz. Ürünlerimiz elinize ulaşana kadar Özkap Ahşap garantisi altında olduğunu bildirmek isteriz. 

Osmanlı El Oymalı Şark Köşesi takımımızın metre tül fiyatı 1500TL’dir. Şark Köşesi Fiyatları takım olarak 8990TL sehpa ve 150*200 taban halısı dahil fiyatlarıdır. 

Yerinize göre özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. 

spot_img

Erciyes Bahçe takımımız tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Müşterilerimizin isteğine göre imalatı yapılır. İsterseniz oturma grubu olarak isterseniz de köşe takımı olarak yerinize özel ölçülerle üretimini yapabiliriz. 

İstanbul Şark Köşesi konusunda 20 yıllık tecrübemizle müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktayız. Bizimle iletişime geçmeden şark köşesi yaptırmayın. Ürünlerimizin ahşap kısmı 10 yılı aşkın süre boyunca kesinlikle deforme olmaz. 

Uzun yıllar boyunca mobilya derdini unutmak istiyorsanız şark köşesi yaptırın ve çocuklarınıza torunlarınıza miras kalabilecek sedirlerimizin uzun ömürlülüğü ile uzun vade de kar elde edebilirsiniz. 

Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına güvenle gönderiyoruz. Paketlemelerde özel kolilerimizle ürünlerinizin kesinlikle zarar görmemesini sağlıyoruz. 

spot_img

Erciyes Bahçe takımımız tamamen ahşaptan oluşmaktadır. İstediğiniz renklerde üretimini yapabiliriz. Renk seçenekleri Ceviz, Mat Ceviz, Natural (Kendi Rengi), Antrasit, Siyah, Mat Siyah, Lake Beyaz arasından seçiminizi yapın ve müşteri temsilcimize iletin. Modern bir köşe takımı almak istiyorsanız mutlaka bu ürünümüze göz atın, Balkonlarda, mutfaklarda ve bahçelerde kullanılmak üzere tasarladığımız ürünümüz tamamen ahşaptan oluşmaktadır ve bu sayede ürünümüz hava koşullarına bağlı deforme olmaması için en kaliteli malzemeler kullanılır. 

Ürünümüz oturma grubu olarak da sipariş verebilirsiniz. Seçiminizi yapmadan önce mutlaka evinizin ihtiyaçlarını belirtin müşteri temsilcimiz size en uygun modeli önererek opsiyonel olarak sedirlerinizi en iyi şekilde konumlandırmanızı sağlayacaktır. Şimdi bizimle iletişime geçin Mobilya derdini ömür boyu aklınızdan çıkarın. 

Kalitenin Sanatla Buluştuğu Adres

Özkap Ahşap

Call Now ButtonŞimdi Arayın!