Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

İzmir Şark Köşesi

İzmir Şark Köşesi, Sohbet Odaları, Taziye Evleri, kafe veya restoranlara uygun şark köşelerimizle mekanlarınıza daha uzun ömürlü doğal ahşap dizaynı yapabilirsiniz. Kullandığımız malzemeler sınıfının en iyi ve en kalitelileridir. Bu sayede ürünlerimiz ömürlük denecek sürelerde müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Şark Odası yaptırarak evinizde daha rahat ve kullanışlı odalar oluşturabilirsiniz. Ölçülerinize göre imalatını yaptığımız şark köşelerimiz odanızın havası değiştirecek.

Şark Köşelerinde kullandığımız ağaçlar fırınlanmış sarı çamdır. AA kalitedeki ağaçlarımız kesinlikle bükme eğilme gibi deformasyona uğramazlar. Bu sayede bu ağaçları kullanarak kendi atölyelerimizde imal ettiğimiz şark köşesi takımlarımız uzun yıllar boyunca sizlere eşlik edecektir.

İzmir Şark Köşesi Modelleri

Şark Köşesi Modelleri dilerseniz bir sanat eseri olarak kapınıza kadar gelebilir. Patentli ürünümüz olan Osmanlı El Oymalı şark köşesi takımlarımıza göz atın. Beğeneceğinizden eminiz. Kalitenin Sanatla Buluştuğu Adres Özkap Ahşap’ta benzersiz şark köşesi modelleri sizleri bekliyor.

istanbul şark köşesi

Osmanlı El Oymalı Şark Köşesi Modelimizdir. Ahşap Oymacılığı el yapımı bir üründür. Tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Evlerinizi sanatla buluşturmak için bizimle iletişime geçin.

Daha sade bir tasarıma sahip Yörük El Oymalı Şark Köşesi Modelimize de göz atabilirsiniz. Yörük motiflerinin de el işçiliği ile hazırlamaktayız. Müşterilerimizin özel ölçülerine göre imalatını yaptığımız şark köşesi modellerine göz atarak yaptığımız uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yörük El Oymalı Şark Köşesi Yahyalı Bordo

Bu ürünümüz de diğer Osmanlı El Oymalı modelimiz gibi ahşap kısmı sandık olarak kullanılabilmektedir. Sandık yüksekliği 25cm’dir. Derinliği 80cm’dir. Oturum yeri genişliği 65-67cm aralığında olmakla birlikte oturum yüksekliği 40cmdir.

Sandıklı Şark Köşesi modelimize göz atın. Daha sade tasarıma sahip. Ahşapla iç içe mobilyalarla evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız şark odası yaptırmayı düşünebilirsiniz.

istanbul şark köşesi düz model

Sandıklı Şark Köşelerimiz dayanıklılığı ve uygun fiyatıyla mobilya derdini unutturacak ömürlük kullanım sağlayabileceğiniz bir üründür.

İşletme sahiplerine özel tasarımlarımıza göz atın! Dilediğiniz ölçülerde imalat yapabiliriz. Bunun yanı sıra standart takımlarımız da mevcut. Sürekli kullanımlarda deforme olmayacak ürünler arıyorsanız doğru adrestesiniz. Uzun yıllar boyunca masraf etmeyeceğiniz Cafe takımlarımız hoş görüntüsü ile de müşterilerinizin ilgi odağı olacaktır.

72205942 10212607859466181 4945667502907588608 o

Dilerseniz bu şekilde köşe takımı olarak sipariş verebilirsiniz. Ölçülerinize göre özel imalat yapabiliriz. Böylece mekanlarınıza entegre bir şekilde mobilya dizaynı gerçekleştirmiş olacaksınız.  Dilerseniz de 2’li 3’lü takım olarak sipariş verebilirsiniz. Cafe tarzı işletmeler için orta sehpa, lokanta restoran gibi işletmelere ise yemek masası şeklinde üretim yapabiliriz.

İzmir Şark Köşesi Fiyatları

Call Now ButtonŞimdi Arayın!