Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

Lotus Yatak Odası 6090TL

  • Lotus Yatak Odası
  • Lotus Yatak Odası
  • Lotus Yatak Odası
  • Lotus Yatak Odası
  • Lotus Yatak Odası
  • Lotus Yatak Odası

Lotus Yatak Odası Özellikleri

Yatak odanızda farklı bir yaklaşım…

Toprak tonlarının dinlendirici etkisi sizleri bekliyor.

Gardırop kapaklarının doğal ahşap ve taş görünümlü dokusu aynalarla etkileyici kontrastlıkla gözlerimize şölen sunmakta. Aynı estetik vurgu şifonyerle sürdürülmekte. Komodin ve yatak kombini sadeliğin asiliğini bize vurgulamaktadır.

Estetiğin uyumla buluştuğu bir tasarım LOTUS Yatak Odası takımı Empoli gövde renginde olup dekoratif desenli kırçıllı suntalam kapaklar üzerinde dekoratif desenli Tunus suntalam ve aynalar kullanılmıştır. Yüksek ayaklarla temizlik kolaylığı sağlanmış olup dekoratif kulplarla estetik görünüm kazandırılmıştır.

Lotus Yatak Odası; 6 kapaklı Dolap, 2 Komodin, Şifonyer ve Başlıktan oluşmaktadır. Karyola fiyata dahil değildir.

Gardırop; Dış kısmı 6 kapaklı olup düz hatları ile kapak üzerindeki kırçıllı desenler ile ve farklı cam uygulamaları ile derinlik katılmış, kulp uygulamaları ile görsellik hareketlendirilmiştir. İç kısımda elbiselerin rahatlıkla yerleştirilmesine olanak sağlayan raflı bölmeler ve 3 adet elbise askılıkları kullanılarak fonksiyonellik ve görsellik kazandırılmıştır.

Karyola 160*200 yatağa uygun olarak dizayn edilmiştir. Karyola kısmının sadeliğine karşı başlığın gösterişli olması kontrast bir tasarım sunmuştur. Tasarımda kullanılan yüksek ayakları görselliğinin yanında temizlik kolaylığı da sunmaktadır.

Şifonyer; alt kısmında dekoratif kırçıl desenli 2 kapak ile orta kısmında 3 adet çekmece kullanılmıştır. Çekmece önlerinde dekoratif desenli tunus suntalam olarak tasarlanmış tır. Teleskobik çekmece ray tercih edilerek çekmece iç kullanım alanı arttırılmıştır. Üst kısımda takılıklı alanda dekoratif tunus suntalam ve çekmece içerisinde siyah kadife kullanılması tasarımı zenginleştirirken fonksiyonellik de artırılmıştır. Duvara monte ayna kullanılmış olup ayna üzerinde dekoratif desenlerle takım zenginleştirilmiştir.

Komodin tek çekmeceli olarak tasarlanmış olup teleskobik çekmece rayı tercih edilerek çekmece iç kullanımı arttırılmıştır. Yüksek ayakları sayesinde temizlik kolaylığı sunmaktadır.

Lotus Yatak Odası Ölçüleri

rustik yatak odasi olculeri min 1

Lotus Yatak Odası Tek Ürün Fiyatları

160’lık Başlık – ( 660,00 TL )

160’lık Karyola Seti – ( 560,00 TL )

160×200 Yatak – ( 700,00 TL )

6 Kapılı Dolap – ( 3.480,00 TL )

Komodin – ( 300,00 TL )

Komple Takım – ( 6.090,00 TL )

Şifonyer – ( 1.340,00 TL )

Son Zamanda Popüler Ürünlerimiz

Ürünümüz Hakkında Ne Düşündüğünü Bilmek İstiyoruz 🙂

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call Now ButtonŞimdi Arayın!