Lotus Yemek Odası 6160TL

  • Lotus Yemek Odası
  • Lotus Yemek Odası
  • Lotus Yemek Odası
  • Lotus Yemek Odası
  • Lotus Yemek Odası

Lotus Yemek Odası Özellikleri

Yemek odanızda farklı bir yaklaşım…

Toprak tonlarının dinlendirici etkisi sizleri bekliyor.

Konsol kapaklarının doğal ahşap ve taş görünümlü dokusu aynalarla etkileyici kontrastlıkla gözlerimize şölen sunmakta. Aynı estetik vurgu açılır Masa ve Tv sehpası ile sürdürülmektedir.

Estetiğin uyumla buluştuğu bir tasarım Lotus Yemek Odası Takımı empoli gövde renginde olup dekoratif desenli kırçıllı suntalam kapaklar üzerinde dekoratif desenli Tunus suntalam ve aynalar kullanılmıştır. Yüksek ayaklarla temizlik kolaylığı sağlanmış olup dekoratif kulplarla estetik görünüm kazandırılmıştır.

Lotus Yemek Odası Takımı; Konsol, TV ünitesi, Yemek Masası ve 6 sandalyeden oluşmaktadır.

Konsol; Simetrik yapıda 4 kapaklı olarak tasarlanmıştır.

Kenarları dekoratif desenli kırçıllı Empoli suntalam Kapaklar ile orta kısımda dekoratif desenli Tunus suntalam kapaklı olarak tasarlanmıştır. Geniş saklama alanına sahiptir. Duvara monte ayna kullanılmış olup ayna üzerinde dekoratif desenlerle takım zenginleştirilmiştir.

TV Ünitesi; TV sehpası 3 çekmeceli olup kenarları dekoratif desenli kırçıllı suntalam orta bölümde ise dekoratif desenli Tunus suntalam kullanılmıştır.

TV sehpasının üstünde amortisör kapaklı 2 adet dekoratif desenli kırçıllı suntalam dolap ve raflı alan bulunup çoklu saklama alanı sunmaktadır. Özel tasarıma kulpların eklenmesi ile görsellik desteklenmiştir. Yüksek ayaklı olup temizlik kolaylığı sağlar.

Yemek Masası; üst tablasında dekoratif desenli Tunus suntalam yan kısmında Empoli suntalam kullanımı tasarımda bir zenginlik oluşturmuştur.

Yemek Masası kitabe özelliği sayesinde kapalı iken 6 kişilik açıldıktan sonra 8 kişilik olabilmektedir. Masa ayakları takım rengine uygun olarak boyanmıştır.

Lotus Yemek Odası Ölçüleri

lotus yemek odasi olculeri min

Lotus Yemek Odası Tek Ürün Fiyatları

Komple Takım – ( 6.160,00 TL )

Konsol – ( 1.240,00 TL )

Masa – ( 1.440,00 TL )

Sandalye – ( 390,00 TL )

Tv Sehpa – ( 750,00 TL )

Tv Ünite Dolap – ( 380,00 TL )

Son Zamanda Popüler Ürünlerimiz

Ürünümüz Hakkında Ne Düşündüğünü Bilmek İstiyoruz 🙂

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call Now ButtonŞimdi Arayın!