Eski Sanayi Bölgesi 6009. Cadde No 32 Kocasinan / KAYSERİ

Torino Yatak Odası 7300TL

  • torino yatak odasi takimi min
  • torino yatak odasi takimi yukluk min
  • torino yatak odasi takimi yukluk ici min
  • torino yatak odasi takimi cekmece min
  • torino yatak odasi takimi sifonyer min
  • torino yatak odasi takimi baza min 1

Torino Yatak Odası Özellikleri

Torino Yatak Odası; Doğal ahşap dokusunun siyah ile kontrastlığı sonucu oluşturulan özgün tasarım .

Ayna uygulamaları, kulpları, yüksek metal ayakları ve modern tasarımı ile odanıza şıklık katarken, fonksiyonel detayları sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor. Takımın geneline Atlantik çam ve Tunus suntalam renkleri hakimdir.

Yatak Odası Takımı; Dolap, 2 Komodin, Şifonyer ve Başlıktan oluşmaktadır. Karyola fiyata dahil değildir.

Sürgülü Gardolap ;Doğal ahşap görünümün siyah metal profiller ve kulplarla karolaj ve ayna kombini ile zengin sunumu . Dolabın kapaklarında Atlantik Çam” renkli suntalam ile geniş yer tutan aynalar ile aynaların arasında kontrastlık katan metal profil ile alüminyum boy kulpların kullanımı tasarımı daha da zenginleştirmiştir. Dolap içinde çoklu raf uygulamasına yer verilmiş olup ayrıca sol tarafta 2 adet gizli çekmece bölümü ile geniş ve kullanışlı bir iç hacim sağlanmıştır. Dolap iç dizaynında gövde renginden farklı renk kullanılarak sağlanan renk uyumu ayrı bir hava katmıştır.

Karyola ; Başlık ve ahşabın renk uyumu toprak tonlarının sıcaklığını ve doğallığını taşımakta olup 150*200 cm yatağa uygun olarak dizayn edilmiştir. Karyolanın özel tasarım başlığı ile görsellik ve fonksiyonelliği artırılmıştır. Tasarımı zenginleştiren yüksek ayakları sayesinde görselliği artırırken temizlik kolaylık imkanı da sunmaktadır.

Şifonyer ; Yalın, iddialı ve fonksiyonel tasarıma sahip olan şifonyer, sol da kapaklı bölüm sağda 3 çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Şifonyer de kullanılan Atlantik Çam ile üst tablada kullanılan Tunus suntalam ve eğimli yaklaşım kulplar ve yüksek ayakları ile bütünlük oluşturmaktadır.

Şifonyer üstünde kullanılan ayna takım ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.Komodin ; iddialı bir görünüme sahip olan komodin tek çekmeceli olup, teleskopik çekmece rayı tercih edilerek çekmece iç kullanım alanı arttırılmıştır. Kullanılan kulp ve yüksek ayakları tasarımı zenginleştirirken yüksek ayakları sayesinde temizlik kolaylığı arttırılmıştır.

Torino Yatak Odası Ölçüleri

torino yatak odasi takimi olculeri

Rustik Yatak Odası Tek Ürün Fiyatları

150’lik Başlık – ( 690,00 TL )

150’lik Karyola Seti – ( 620,00 TL )

150×200 Yatak – ( 650,00 TL )

Komodin – ( 350,00 TL )

Şifonyer – ( 1.180,00 TL )

Sürgülü Dolap – ( 4.730,00 TL )

Komple Takım – ( 7.300,00 TL )

Son Zamanda Popüler Ürünlerimiz

Ürünümüz Hakkında Ne Düşündüğünü Bilmek İstiyoruz 🙂

Please enter your comment!
Please enter your name here

Call Now ButtonŞimdi Arayın!